Znížená cena! Kawar - čierne bahno z Mŕtveho mora Zobraziť vačšie

Kawar - čierne bahno z Mŕtveho mora

9,90 €
11,00 €
-10%
Dostupnosť: Skladom externe

Bahno má pozitívne účinky na kožné ochorenia, zvlášť psoriázu, akné a ekzémy. Regeneruje tiež pokožku hlavy, na vlasy pôsobí ako revitalizér

Kawar - čierne bahno z Mŕtveho mora

Je 100 % prírodný produkt z Mŕtveho mora. Obsahuje horčík, draslík, síru, bróm a ďalšie dôležité minerály a stopové prvky, ktoré pôsobia blahodarne na celé telo.

Má pozitívne účinky na kožné ochorenia, zvlášť psoriázu, akné a ekzémy.

Regeneruje tiež pokožku hlavy, na vlasy pôsobí ako revitalizér (upozornenie: zafarbené vlasy odfarbuje).

Zvyšuje bunkový metabolizmus, regeneruje pokožku, urýchľuje prietok v lymfatických dráhach, podporuje prekrvenie kože, a tak pôsobí i proti celulitíde.

Použitie: Pred použitím potraste. Raz týždenne naneste tenkú vrstvu bahna na celé telo alebo lokálne. Nechajte pôsobiť 10-15 minút a opláchnite vodou bez použitia mydla. Nakoniec aplikujte telové mlieko alebo krém KAWAR.

Pri citlivej pokožke bahno najprv vyskúšajte na zápästí. Dobu pôsobenia 3-5 minút postupne predlžujte o 2-3 minúty. Sčervenanie a pálenie pokožky je následok silného účinku bahna, tieto príznaky za krátky čas pominú.

Tento produkt hodnotila blogerka Dankaa:
Na tvári príjemne hreje niekedy až akoby páli, ale to je len chvíľkové. Pleť som mala chvíľku naružovelú, avšak za to hebkú. Pleť nevysušilo, pretože po umytí som nemala pocit pnutia. Celkovo som bahno používala skoro dva mesiace a mala som pocit že pokožka na pleti vyzerala lepšie. Za mňa je to teda opäť dobrý výrobok, ktorý môžem odporúčiť. Prečítajte si celú recenziu >>

Súvisiace produkty

4,90 € 5,44 €
Má pozitívne účinky na kožné ochorenia, zvlášť psoriázu, akné a ekzémy. Regeneruje tiež pokožku hlavy, na vlasy pôsobí ako revitalizér.

4,19 €
Emulzia na ošetrenie normálnej, mastnej i problematickej pleti.