Medi

na stránku
Zobrazené 1 - 24 z 27 produktov

4,45 €
Výživný krém na denné ošetrenie suchej a citlivej pleti. Originálna receptúra s bohatým obsahom prírodného mandľového oleja a D - pantenolu dodá pokožke výživu a pomôže regenerovať bunky.

4,69 €
Ultramastný krém s obsahom mandľového oleja na nočné ošetrenie suchej a citlivej pleti so sklonom k tvorbe vrások. Obsah prírodných vitamínov A, D, E a F zjemňuje a regeneruje pokožku. 

4,19 €
Krém na ošetrenie rozšírených a popraskaných žiliek, drobných jaziev, strií a iných kožných defektov pri strate elasticity pokožky.

5,59 €
Telový šampón s jemnou penivosťou a príjemnou prírodnou vôňou na každodenné použitie. 

5,59 €
Jemný šampón na normálne, suché a poškodené vlasy.

4,95 €
Telové mlieko z Mŕtveho mora s D-panthenolom má výrazné antioxidačné, regeneračné a hydratačné účinky.

4,29 €
Tonizačný a výživný krém na ošetrenie unavenej a dehydratovanej pleti. Jedinečná kombinácia solí z Mŕtveho mora a liečivých bylín zlepšuje pružnosť a vytvára ochranu pred vysušením.

3,90 €
Výživná maska - krém s lipozómami a minerálmi z Mŕtveho mora na ošetrenie suchej, normálnej i citlivej pleti.

3,99 €
Ľahký krém s prírodným antiseptickým účinkom, obsahuje výťažky čajovníkového oleja, aloe vera, schizandry čínskej a šišiaka bajkalského.

4,90 €
Emulzia na jemné premastenie je určená na hydratáciu a ošetrenie podráždenej pokožky. Urea a soľ z Mŕtveho mora optimalizujú obsah vody a minerálov v koži a pomáhajú zachovávať jej kyslú ochrannú vrstvu.

6,90 €
Tradičný olej na opaľovanie.

5,60 €
Pena s vysokým obsahom D-panthenolu (až 7 %). Pomáha výrazne regenerovať podráždené a poškodené bunky, ktoré boli vystavené silnému UV žiareniu.

5,90 €
Emulzia s vysokým obsahom panthenolu (až 7 %) pomáha upokojovať a regenerovať poškodené bunky, ktoré boli vystavené nadmernému zaťaženiu napr. pri opaľovaní.

4,19 €
Ľahký tonizačný, anti-stresový krém s obsahom lipozómov na unavenú pleť.

3,90 €
Jemný chladivý krém používame na rýchlu tonizáciu unavenej pokožky okolo očí, vyvolanej nedostatkom spánku a vitálnej energie.

4,90 €
Antimikrobiálne mydlo z Mŕtveho mora bez parabénov a parfumu na šetrné odstránenie nečistôt a prachu z podráždenej a citlivej pokožky.

4,19 €
Emulzia na ošetrenie normálnej, mastnej i problematickej pleti.

4,79 €
Pleťové mlieko s obsahom vzácnych minerálov z Mŕtveho mora má hlboké čistiace účinky.

4,29 €
Intenzívny, výživný lipozómový krém emulzného typu s výrazným regeneračným účinkom na suchú, citlivú, zmiešanú a normálnu pleť.

3,90 €
Ideálny prípravok s obsahom minerálov z Mŕtveho mora na ošetrenie problematickej a mastnej pleti.

4,45 €
Tonizačná voda s hydratačným účinkom a obsahom Aloe vera na suchú, citlivú a normálnu pleť, bez alkoholu.

3,90 €
Ľahký krém s prírodným antiseptickým účinkom, obsahuje výťažky ajovníkového oleja, Aloe vera, schizandry čínskej a šišiaka bajkalského.

6,90 €
Mlieko má upokojujúce a regeneračné účinky, zanecháva pokožku jemnú a vláčnu, udržuje jej prirodzenú vlhkosť a pružnosť.

3,90 €
Krém s obsahom minerálnych látok z Mŕtveho mora má výrazné hydratačné a regeneračné účinky. Zlepšuje látkovú výmenu v bunkách pleti.