Najpredávanješie produkty

Zobrazené 1 - 19 z 19 produktov

7,79 € 8,20 €
Hydratačný kondicionér plný prírodných zložiek je špeciálne vyvinutý na suché vlasy, aby im dodal objem a zanechal ich svieže a plné s prirodzeným objemom.

7,79 € 8,20 €
Hydratačný kondicionér plný prírodných zložiek je špeciálne vyvinutý pre mastné vlasy, aby im dodal objem a zanechal ich svieže a plné, s prirodzeným objemom.

7,79 € 8,20 €
Kondicionér plný prírodných zložiek je špeciálne vyvinutý pre všetky typy vlasov, aby im dodal objem a zanechal ich svieže a plné s prirodzeným objemom.

7,79 € 8,20 €
Tento vyživujúci a ochranný kondicionér bol špeciálne pripravený na suché a poškodené vlasy. Jemne čistí, okamžite hydratuje a posilňuje vlasy, zanecháva ich poddajné a hebké.

7,79 € 8,20 €
Tento ochranný kondicionér účinne pomáha chrániť farbené, suché a poškodené vlasy tým, že ich hlboko hydratuje a taktiež zabezpečí, že farba na vlasoch vydrží dlhšie.

8,20 €
Detský balzám Little Siberica vlasy nezamotáva, jeho špeciálna formula poskytuje starostlivosť jemným, kučeravým a nepoddajným vlasom.

5,00 €
Nechtíkový kondicionér je vytvorený na báze organických výťažkov z liečivých rastlín, ktoré sú pestované v ekologicky čistých oblastiach Estónska.

10,00 €
Pomáha obnoviť vlasovú štruktúru a chráni vlasy proti poškodenia tepelným vplyvom, robí vlasy hladším, pružnejšími a poddajné.

9,80 €
Kondicionér zabezpečuje silu, intenzívnu regeneráciu a hydratáciu oslabeným vlasom, ktoré zvyknú vypadávať.

5,00 €
Tuhý kondicionér na suché a poškodené vlasy je unikátnym skvostom pre nepoddajné, vysušené vlásky i rozdvojené končeky. 

5,00 €
Tuhý kondicionér na mastné vlasy je vytvorený z najcennejších organických olejov vyslovene k navráteniu rovnováhy a normalizácii tvorby kožného mazu.

10,00 €
Organický tekutý kondicionér na mastné vlasy vytvorený z najcennejších organických olejov a masiel dopraje vlasom a pokožke hlavy hydratáciu a potrebnú výživu. 

10,00 €
Organický tekutý kondicionér na suché a poškodené vlasy vytvorený z najcennejších organických olejov a masiel dopraje vlasom a pokožke hlavy hydratáciu a potrebnú výživu. 

10,00 €
Organický tekutý kondicionér na normálne vlasy bez lesku vytvorený z najcennejších organických olejov a masiel dopraje vlasom a pokožke hlavy hydratáciu a potrebnú výživu. 

5,90 €
Arktická brusnica, olej z organickej zlatej morušky a olej zo severského rakytníka rešetliakového

10,00 €
Založený na báze prírodných zložiek. Intenzívne vyživuje a hydratuje vlasy, posilňuje ich korienky, pomáha predchádzať ich vypadávaniu a posilňuje ich rast.

11,00 €
Luxusný obnovujúci kondicionér  jemne čistí Vaše vlasy a obnovuje ich zdravie a silu.

8,90 €
Je založený na báze prírodných biozložiek. Jeho jemná textúra hĺbkovo preniká do vlasovej štruktúry, efektívne hydratuje a vyživuje.

5,00 €
Regeneračný balzam (kondicionér) na vlasy hydratuje a vyživuje vlasy, pomáha im obnoviť ich prirodzenú krásu a lesk