Najpredávanješie produkty

Zobrazené 1 - 11 z 11 produktov

5,90 € 6,56 €
Zrnká piesku z Mŕtveho mora zmiešané so soľou s minerálmi z Mŕtveho mora odstraňujú nečistoty, mastnotu a odumreté bunky

6,42 € 6,83 €
Enzymatický peeling  Ryor je veľmi účinná emulzia s komplexom aktívnych látok, ktoré urýchľujú odstránenie odumretých buniek, a tým urýchľujú obnovu pokožky.

7,20 €
Jemne odstráni odumreté bunky a vyhladí pleť.

4,84 € 5,15 €
Odstraňuje vrchnú odumretú vrstvu buniek.

14,90 €
Osviežujúci peeling krémovej konzistencie vhodný pre všetky typy pleti, ktorý šetrne odstráni odumreté bunky z povrchu pokožky a zásobí ju poriadnou dávkou vitamínu C a E.  

14,90 €
Čistiaci peeling s ľahkou krémovou konzistenciou je ideálnou voľbou na ošetrenie zmiešanej až mastnej pleti so sklonom k tvorbe akné. 

14,90 €
Zjemňujúci peeling na tvár krémovej konzistencie špeciálne navrhnutý pre suchú a rýchlo starnúcu pleť.

12,50 €
Čistiaci peeling na tvár je vytvorený k šetrnému očisteniu, omladeniu a k navráteniu jasu pleti. 

19,00 €
Luxusný omladzujúci zlatý pleťový peeling pomáha obnoviť a rozžiariť vzhľad pleti prirodzenou obnovou epidermálnej vrstvy pokožky

8,55 € 9,00 €
Okamžitý peeling tváre Natura Siberica na základe arálie mandžuskej, túžobníka, hydroxykyseliny a vitamínu F jemne čistí a obnovuje pokožku, zlepšuje farbu pleti.

5,61 € 5,90 €
Jemný peeling tváre Natura Siberica na základe sofory japonskej, semien maliny arktickej a bisabololu pokožku jemne čistí, obnovuje a regeneruje.