Najpredávanješie produkty

Zobrazené 1 - 14 z 14 produktov

6,90 € 7,26 €
Telový a pleťový masážny olej pre kožu postihnutú ekzémom, psoriázou alebo vyrážkami nielen pri akútnych problémoch, ale aj v kľudovom období.

3,69 €
Obmedzuje výskyt suchých, drsných a šupinatých plôch, využíva sa na svrbivú a atopickú pokožku a ekzém

2,99 €
Pôsobí na zle sa hojace rany, ekzémy a narazeniny

3,59 €
Priaznivo pôsobí pri rednutí a vypadávaní vlasov, znižuje tvorbu lupín

2,99 €
Znižuje tvorbu lupín a je vhodný aj na ekzematickú pokožku hlavy, spomaľuje mastenie a vypadávanie vlasov

4,50 €
Morská soľ s obsahom minerálov (jód priaznivo pôsobí na štítnu žľazu, bróm je účinný na nervy, draslík a sodík prispievajú k lepšiemu sústredeniu a premýšľanie). 

5,50 €
Mŕtve more leží v hladine 420 metrov pod morom v najhlbšom bode pevniny Zeme, je spojené s riekou Jordán a s ďalšími zdrojmi bohatými na minerály.

9,00 €
Zavrite oči a predstavte pred sebou levanduľové polia mediteránu. 

4,90 €
Hydrolát z Muškátu omamného (Geránium, Pelargónium) pomáha regulovať nadmernú tvorbu kožného mazu a pozitívne pôsobí na udržanie hormonálnej rovnováhy.

4,90 €
Šťava z Aloe vera je všestranným pomocníkom. 

4,00 €
Olej s výraznou arómou a bohatým obsahom kyseliny linolovej, vyživuje a chráni suchú až extrémne vysušenú pokožku, je vhodný na ošetrenie podráždenej pokožky so sklonom k popraskaniu a tiež na ekzematickú so zápalovými ložiskami. 

4,00 €
Marhuľový olej je získavaný z kôstok marhúľ, ktoré obsahujú približne 40 až 50% oleja.

4,90 €
Organické mydlo vyvinuté vyslovene na pokožku s dermálnymi problémami, ako je psoriáza, atopický ekzém, rôzne dermatitídy, alergie a plesne. 

9,90 € 11,00 €
Bahno má pozitívne účinky na kožné ochorenia, zvlášť psoriázu, akné a ekzémy. Regeneruje tiež pokožku hlavy, na vlasy pôsobí ako revitalizér