Najpredávanješie produkty

Zobrazené 1 - 24 z 42 produktov
na stránku

8,90 € 9,37 €
100% čistý panenský olej, bez prímesí s lahodnou kokosovou vôňou, po rozpustení číry.

4,90 € 5,16 €
Saloos arnikový olej zmierňuje opuchy, výrony, pomliaždeniny a modriny. Pomáha pri kĺbových problémoch , bolestiach svalov a šliach. Čistý prírodný produkt.

5,90 € 6,21 €
Saloos ľubovníkový olej ukľudňuje a čistí citlivú a zápalovú pleť. Napomáha pri hojení kožných chorôb, drobných rán, pomliaždenín, odrenín a popálenín.

4,90 € 5,16 €
Saloos ricínový olej vhodný na suchú pokožku, pôsobí hojivo na pooperačné jazvy, pomáha odstrániť niektoré druhy bradavíc, podporuje regeneráciu pokožky.

5,90 € 6,21 €
Telový a pleťový masážny olej mimoriadne účinný na unavený a boľavý chrbát, stuhnuté svaly a kĺby. Prináša úľavu pri svalovom napätí a únave.

6,99 €
Bio kokosový olej pre krásnu pleť, pokožku a vlasy. 100% čistý prírodný olej bez farbív a konzervantov.

3,99 €
Hojivý eukalyptový olej a menthol zmierňuje bolesti svalov a kĺbov. Odstraňuje pocit únavy po zvýšenej fyzickej námahe

5,90 € 6,21 €
Telový a pleťový masážny olej blahodárne pôsobí na celkovú kondíciu organizmu, regeneruje pokožku a uvoľňuje svaly, privoláva spánok, navodzuje príjemnú náladu.

6,09 €
THERMAL KRÉM na bolesti reumatické a pohybového ústrojenstva: účinný na zmierňovanie a odstránenie reumatických bolestí, pri liečbe poúrazových stavov, výronov, podvrtnutí, opuchov a podobne

11,99 €
Prekrvuje pokožku a zabezpečuje prísun účinných látok na potrebné miesta.

5,39 €
Masážny gél s vysokým 28% obsahom konopného oleja na bolestivé kĺby a svaly

4,39 €
Regeneruje poškodenú pokožku a zanecháva ju hebkú a vláčnu, podporuje pokojný spánok

2,30 €
Masážny gél mentolový - Peggy: má príjemné chladivé účinky, prináša úľavu, odstraňuje pocit únavy. Vhodný najmä pre športovcov.

2,30 €
Masážny gél mnechtíkový - Peggy: nahrádza regeneračný krém najmä pri popáleninácha omrzlinách, pôsobí antibakteriálnea protizápalovo.

2,30 €
Masážny gél gaštanový - Peggy: vhodný pre zlepšenie cirkulácie krvi, pri bolestiach žíl, svalova kĺbov. Odporúča sa použiť vo forme obkladov.

2,30 €
Masážny gél borovicový - Peggy: priaznivo pôsobí pri nervovosvalových kĺbových ochoreniach, reumatických a neuralgických bolestiach. Odstraňuje pocit únavy.

2,30 €
Masážny gél gáfrový - Peggy: silica gáfrovníka lekárskeho v tomto géle pôsobí povzbudzujúco na nervovú sústavu. Má priaznivý účinok aj pri reumatických bolestiach.

2,30 €
Masážny gél kapsaicínový - Peggy: výťažok z chilli papriky v tomto géle má výrazné hrejivé účinky, prekrvuje pokožku. Vhodné pred športovým alebo pracovným výkonom.

4,79 €
Masážny gél venal 500g - Peggy: gél s pagaštanom konským, ginkgom a skoroceľom prináša úľavu pri zápaloch žíl, podporuje hojenie rán, pôsobí hojivo na popraskané cievky. Pôsobí ukľudňujúco pri bolestiach dolných končatín.

5,79 €
Masážny gél ARTRO 500g - Peggy: gél s kostihojom lekárskym a boswelliou zmierňuje bolesti kĺbov a svalov a zároveň prispieva k uvoľneniu celkového svalového napätia. Podporuje hojenie rán, zlepšuje funkčnosť kĺbov a šliach.

3,99 €
Ošetrujúci gél proti bolesti a únave. Obsahuje hojivý tea tree olej a menthol na zmiernenie bolesti svalov a kĺbov

5,39 €
Silná bylinná masť. Prináša úľavu od bolestí kĺbov, svalov a chrbta.

7,99 €
Prirodzenou cestou uvoľňuje svalové napätie a kŕče a uľavuje tak od bolesti

5,69 €
Mierne hrejivý krém s konopným a éterickými olejmi (kapsaicín, zázvor, rozmarín, levanduľa, gáfor, škorica) poskytuje úľavu pri bolestiach svalov, šliach, kostí, ktoré vyvoláva chlad a vlhko.